KONST / Litografier / Färgserigrafi 12983366
nr 1298 3366
Howard Kanowitz
(f. 1929), USA
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 45/100, oramat löst blad. Motivet: 58x80 cm
Howard Kanowitz, amerikansk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:56:01
15/12 09:46:18